Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Aktivity

Amazing12

Na dvanáct týdnů si vás vezmeme na starost, budeme vás trénovat, naučíme vás správně jíst a dostaneme vás do životní formy

Přejít na web

Železná koule

Tréninky Železné koule jsou postavené na cvičení s kettlebellem, tedy železnou koulí s madlem. Je to jednoduchá pomůcka k procvičení celého těla. To totiž nefunguje jako systém izolovaných svalů, ale jako celek. A síla ani tak nesouvisí s tím, jak jsou svaly velké, ale jak je umíme správně používat.

Pokud chcete vypadat silnější, než jste, cvičte ve fitku. Pokud chcete být silnější, než vypadáte, cvičte s kettlebellem.

První trénink máte zdarma. Stačí se přihlásit na webu Železné koule.

Přejít na web

Jóga

Jóga je ideální nástroj k udržení fyzické a duševní rovnováhy. V Octárně najdete jak ranní lekce, které vás postaví na nohy, tak večerní, kde se uvolníte po náročném dni.

Na ranních lekcích ve vás probudíme usměvavého člověka s rovnými zády a radostí na celý den. Ráno můžete dorazit, i pokud s jógou teprve začínáte. Případně máme přímo lekce pro začátečníky.

Zklidnit mysl a protáhnout se můžete na večerních lekcích hatha jógy. Pokud hledáte něco dynamičtějšího, kde se víc zapotíte, doražte na lekci power jógy. No a jestli trávíte celý den u počítače nebo u pracovního stolu, přijďte si srovnat záda na core jógu zaměřenou na střed těla, nebo na lekci pro zdravá záda.

Pro nastávající maminky pak máme lekci pro těhotné, která pomůže uvolnit, rozhýbat a protáhnout v těhotenství nejvíce namáhané části těla a zároveň jemně posílit ty potřebné – nohy, ruce, záda i střed těla.