Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Jóga pro začátečníky

Lekce jógy v pomalejším, klidnějším tempu, vhodná pro začátečníky začíná relaxací, uvolněním celého těla i mysli a naladěním na svůj dech. Přes postupné protažení a rozhýbání celého těla a dynamičtější zahřívající část přejdeme k jednotlivým protahovacím i posilovacím pozicím, ve kterých obvykle zůstáváme na několik nádechů a výdechů, abychom je mohli procítit a nechat pracovat.

Každý cvičí dle svých možností, kdykoli v průběhu hodiny může oddychovat tak, aby cvičení bylo co nejvíc prospěšné a dělalo radost. Každá lekce je zakončena delší uvolňující relaxací.

Přijďte si s námi zacvičit jógu do netradičního prostoru prvorepublikové výrobny octa v pražských Holešovicích. První lekci máte za půlku, stačí se zaregistrovat do našeho rezervačního systému.

Sál, ve kterém cvičíme, je světlý, vzdušný a prostorný. Kapacitu máme omezenou tak, aby měl každý dostatek místa a lektor nebo lektorka se mohli všem plnohodnotně věnovat. Veškeré pomůcky vám půjčíme, nemusíte tak nic nosit. Stačit bude jenom něco na převlečení.

Na recepci vám uvaříme kávu nebo si můžete dát něco na zub. K dispozici jsou také šatny se sprchami.

V Octárně můžete cvičit jednorázově, nebo si pořídit výhodnější kredit, kdy vám k vložené částce přidáme bonus. Cena hodinové lekce tak vyjde i na 154 Kč. Pro studenty máme ještě výhodnější ceny.