Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Kreditový systém

Vložená částkaBonusPřipsaný kreditStudenti kredit
1000 Kč10 %1100 Kč1300 Kč
2000 Kč20 %2400 Kč2800 Kč
3000 Kč30 %3900 Kč4500 Kč

Na lekce v Octárně můžete chodit jednorázově, nebo si pořídit kredit. Na svůj účet si na recepci nebo online přes rezervační systém nahrajete částku podle tabulky na našem webu, kterou vám navýšíme o příslušný bonus. Kredit je platný půl roku. Pokud si ho v tomto období znovu dobijete (minimálně 1.000 Kč), prodlouží se jeho platnost opět na půl roku ode dne připsání nového kreditu.

Místo v lekcích si musíte rezervovat v systému. Možné je to ovšem maximálně na dva týdny dopředu. Lekci je také potřeba dopředu zaplatit, pokud máte dobitý kredit, cena lekce se z něj odečte.

Pokud na lekci nemůžete dorazit, můžete rezervaci v systému zrušit, nejpozději ale čtyři hodiny před začátkem lekce. Když rezervaci nezrušíte, i při vaší absenci vám strhneme částku z vašeho kreditu, u jednorázových plateb částka propadá.

Nevyčerpaný kredit nelze vrátit.