Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Core jóga

Core jóga je lekce zaměřená na uvědomění si a posílení středu těla. Lekce bude někdy dynamičtější a plynulejší ve stylu vinyásy, někdy silovější s delšími výdržemi v pozicích, někdy jemnější, pracující se základními vzorci pohybu, pánevním dnem a dechem. Nejčastěji ale můžete čekat od každého trochu. Protože pevný a funkční střed nerovná se pouze vypracované břicho, ale spíše tělo i mysl fungující jako jeden vyrovnaný celek za všech okolností. A k tomuto stavu se chceme postupně dopracovat, nebo se mu alespoň přiblížit. Nebojte se proto dorazit, i pokud s jógou začínáte. Každou lekci máte vždy možnost přizpůsobit svým momentálním možnostem a kdykoli v průběhu hodiny oddychovat.

Přijďte si s námi zacvičit jógu do netradičního prostoru prvorepublikové výrobny octa v pražských Holešovicích. První lekci máte za půlku, stačí se zaregistrovat do našeho rezervačního systému.

Sál, ve kterém cvičíme, je světlý, vzdušný a prostorný. Kapacitu máme omezenou tak, aby měl každý dostatek místa a lektor nebo lektorka se mohli všem plnohodnotně věnovat. Veškeré pomůcky vám půjčíme, nemusíte tak nic nosit. Stačit bude jenom něco na převlečení.

Na recepci vám uvaříme kávu nebo si můžete dát něco na zub. K dispozici jsou také šatny se sprchami.

V Octárně můžete cvičit jednorázově, nebo si pořídit výhodnější kredit, kdy vám k vložené částce přidáme bonus. Cena hodinové lekce tak vyjde i na 154 Kč. Pro studenty máme ještě výhodnější ceny.