Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Hatha jóga

Hatha v překladu znamená sílu, kdy “Ha” jako Slunce a “Tha” jako Měsíc značí harmonie v našem těle a mysli. Pozice jsou v delších výdržích, abyste postupně načerpali sílu a energii. Začneme pozdravem slunci a stojnými pozicemi, poté na vlně dechu proplujeme ásanami v sedě a zakončíme sekvenci obrácenými pozicemi a důkladnou relaxací. Hatha jóga je jógou pro všechny – mladší i starší, začátečníky i pokročilé. Každá pozice má svou modifikaci a uvědoměním si svého vlastního těla se každý začne posouvat hlouběji a najde si svou vlastní jedinečnou praxi.

Přijďte si s námi zacvičit jógu do netradičního prostoru prvorepublikové výrobny octa v pražských Holešovicích. První lekci máte za půlku, stačí se zaregistrovat do našeho rezervačního systému.

Sál, ve kterém cvičíme, je světlý, vzdušný a prostorný. Kapacitu máme omezenou tak, aby měl každý dostatek místa a lektor nebo lektorka se mohli všem plnohodnotně věnovat. Veškeré pomůcky vám půjčíme, nemusíte tak nic nosit. Stačit bude jenom něco na převlečení.

Na recepci vám uvaříme kávu nebo si můžete dát něco na zub. K dispozici jsou také šatny se sprchami.

V Octárně můžete cvičit jednorázově, nebo si pořídit výhodnější kredit, kdy vám k vložené částce přidáme bonus. Cena hodinové lekce tak vyjde i na 154 Kč. Pro studenty máme ještě výhodnější ceny.