Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Power jóga

Power jóga je dynamický styl zaměřený na rozvoj vaší tělesné síly a vytrvalosti. I tato lekce však začíná relaxací a pranajámou, které vám umožní uvědomění si vlastního těla a připraví na samotnou jógovou praxi.

Postupně přecházíme přes rozhýbání a zahřátí těla k jednotlivým ásanám či krátkým sestavám. Závěrem každé lekce je delší relaxace, která je zejména v našem hektickém světě nesmírně důležitá.

Každou lekci se snažíme přizpůsobit aktuální skladbě a náladě klientů, aby každý odcházel s lehkostí a dobrým pocitem.

Přijďte si s námi zacvičit jógu do netradičního prostoru prvorepublikové výrobny octa v pražských Holešovicích. První lekci máte za půlku, stačí se zaregistrovat do našeho rezervačního systému.

Sál, ve kterém cvičíme, je světlý, vzdušný a prostorný. Kapacitu máme omezenou tak, aby měl každý dostatek místa a lektor nebo lektorka se mohli všem plnohodnotně věnovat. Veškeré pomůcky vám půjčíme, nemusíte tak nic nosit. Stačit bude jenom něco na převlečení.

Na recepci vám uvaříme kávu nebo si můžete dát něco na zub. K dispozici jsou také šatny se sprchami.

V Octárně můžete cvičit jednorázově, nebo si pořídit výhodnější kredit, kdy vám k vložené částce přidáme bonus. Cena hodinové lekce tak vyjde i na 154 Kč. Pro studenty máme ještě výhodnější ceny.