Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Jóga pro těhotné

Gravid jóga neboli jóga pro těhotné je jemná lekce jógy přizpůsobená specifickým potřebám nastávajících maminek. Pomůže uvolnit, rozhýbat a protáhnout v těhotenství nejvíce namáhané části těla a zároveň jemně posílit ty potřebné – nohy, ruce, záda i střed těla. Umožní se v běžném dni na chvilku zastavit, naladit na sebe sama i na miminko, a lépe tak začít vnímat potřeby svoje i potřeby miminka.

Jóga v těhotenství je skvělým způsobem, jak připravit celé tělo i mysl na porod i na období, které po něm bude následovat. Lekce je vhodná pro zdravé těhotné ženy od začátku druhého trimestru až do porodu, pokud vám tělo a energie dovolí, předchozí zkušenost s jógou není nezbytná.

V období těhotenství více než kdy jindy prochází tělo velkými změnami, a stejně tak se ze dne na den mění hladina energie. Každou lekci tak máte možnost přizpůsobit svým momentálním možnostem a kdykoli v průběhu hodiny můžete oddychovat. V případě pochybností doporučujeme poradit se o vhodnosti cvičení s ošetřujícím lékařem. Na lekci je dobré si vzít pohodlné oblečení a pití.

Přijďte si s námi zacvičit jógu do netradičního prostoru prvorepublikové výrobny octa v pražských Holešovicích. První lekci máte za půlku, stačí se zaregistrovat do našeho rezervačního systému.

Sál, ve kterém cvičíme, je světlý, vzdušný a prostorný. Kapacitu máme omezenou tak, aby měl každý dostatek místa a lektor nebo lektorka se mohli všem plnohodnotně věnovat. Veškeré pomůcky vám půjčíme, nemusíte tak nic nosit. Stačit bude jenom něco na převlečení.

Na recepci vám uvaříme kávu nebo si můžete dát něco na zub. K dispozici jsou také šatny se sprchami.

V Octárně můžete cvičit jednorázově, nebo si pořídit výhodnější kredit, kdy vám k vložené částce přidáme bonus. Cena hodinové lekce tak vyjde i na 154 Kč. Pro studenty máme ještě výhodnější ceny.