Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Pro firmy

Pronájmy prostor

V holešovické Octárně se na začátku minulého století začala vyrábět nepostradatelná ingredience českých hospodyň. Soukromá společnost Vinocet ovšem nepřežila období poválečného znárodňování a její sídlo se na dalších sedmdesát let využívalo jako sklad. Víc než století po zrodu výrobny ovocného octa začaly prostory v Argentinské ulici sloužit jako místo, kde se cvičí a relaxuje. Stále si ale drží ducha svého původního využití.

V Octárně Holešovice můžete využít prostorný sál, ať už na firemní školení, semináře nebo třeba workshopy. Sál je světlý a tichý s okny do vnitrobloku. K dispozici je projekční plátno, projektor, flipchart, židle a ozvučení. Sál je klimatizovaný, takže se v parných letních měsících nebudete potit.

Po celou dobu pronájmu je vám k ruce personál, který se postará o veškerý provoz. Na recepci si můžete dát kávu, ovocné mošty nebo něco drobného na zub.

Parkování je možné na zónách placeného stání v okolních ulicích, přímo na recepci je pak prostor na odložení jízdních kol nebo třeba koloběžek.

Dejte nám vědět, pokud by vás zajímaly další informace.

Reference:

“Měli jsme v Octárně čtyřdenní kurz. Úžasná komunikace, na všem jsme se domluvili bez problému. I když jsme některé organizační věci rešili na poslední chvíli, vždy nám majitel vyšel vstříc. Krásný, tichý prostor. Můžu jen doporučit na akce jakéhokoliv typu. Těším se na další spolupráci!”

Radek Malovaný, Access Consciousness

Kontakt:
Petr Medek
tel.: 604 654 259
e-mail: petr@octarnaholesovice.cz

Tréninky u vás ve firmě

Jedenkrát týdně chodí trenéři Železné koule přímo do firem, ve kterých cvičí skupinku kolem deseti zaměstnanců. Zapojit se můžou všichni bez ohledu na svoji fyzičku. Lidé nám opakovaně potvrzují, že dny s tréninkem jsou pro ně nejproduktivnější, přestože jim cvičení pracovní dobu o hodinu zkrátí. Pravidelné tréninky pomáhají odčinit negativa sedavého zaměstnání.

O Železné kouli

Železná koule je síť tělocvičen, ve kterých cvičíme ve vedených lekcích pod dohledem zkušených instruktorů. Tréninky jsou postavené na propracovaném systému komplexních cviků, které rovnoměrně posilují celé tělo, nikoli pouze izolované svaly. Důraz klademe především na správné provedení, bezchybnou techniku a postupný celkový progres cvičících. Výsledkem je zvýšená výkonnost, lepší mobilita kloubů, celkové zlepšení stavby těla a pomoc od bolestí zad a dalších civilizačních chorob způsobených sedavým a pasivním stylem života.

Jaké jsou možnosti tréninků u vás?

• K pravidelným tréninkům nepotřebujete prakticky žádné vybavení. Stačí jenom odsunout stůl a židle v zasedačce. Tréninky můžou být postavené na Ground Force Method, tedy pohybovém systému založeném na základních „dětských“ pohybech. Obsahuje prvky jógy a nápravných cviků, ale především – je zábavný a funkční. Dokáže zlepšit koordinaci, flexibilitu, pohyblivost, stabilitu a rovnováhu a naučí správně dýchat.

• Druhou možností je přidat do tréninků sadu kettlebellů. Kettlebell je litinová koule s madlem, se kterou je možné jedním cvikem zkombinovat kondici, výbušnost, sílu, hubnutí a procvičení celého těla. Výhodou kettlebellu je i to, že jde o minimalistický nástroj, který je možné po tréninku postavit ke zdi, pod stůl nebo uklidit někam do komory.

• Pokud máte vybavenou tělocvičnu, můžeme k tréninkům využít vaše zázemí.

• Možností jsou také tréninky přímo v našich tělocvičnách na Národní třídě nebo v Holešovicích.

Všechny možnosti s vámi rádi zkonzultujeme a vybereme pro vás tu nejlepší variantu.

Reference:
„Dobré nápady nevzniknou, když budete sedět u stolu v kanceláři a usilovně přemýšlet. Chce to občas na chvíli vypnout a dobít „mentální baterky“. A když lidem umožníte dobíjet je i přes den v pracovní době, určitě vás za to nesnášet nebudou.“
Jan Řežáb, SocialBakers

„Abych se dožil 30 let a mohl se ohnout, vyhledávám aktivní pohyb v jakékoli formě. Vzhledem k tomu, že v práci sedím přes osm hodin denně před monitorem, je hodinový trénink v pracovní době vítaným zpestřením. Rozpohybuje moje zrakvené IT tělo, rapidně zvyšuje mobilitu, sílu, ale hlavně vnitřní pohodu. A to chcete!“
Michal Staněk, STRV

Kontakt:
Petr Medek
tel.: 604 654 259
e-mail: petr@octarnaholesovice.cz