Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Ranní lekce jógy

Ranní jóga je jako šálek kávy nebo čaje. Probudí vás, zahřeje, dodá tělu i mysli potřebnou energii.

Jenže na jógamatce zvládneme mnohem víc. Odlepíme víčka od očí, dechem promasírujeme zapomenuté svaly, protáhneme páteř, vybudujeme sílu v dolních končetinách, otevřeme svá srdce a projasníme mysl. Probudíme v nás usměvavého člověka s rovnými zády a radostí na celý den.

No a tu kávu nebo čaj si pak můžete dát po lekci v Octárně. Třeba i s sebou.

Přijďte si s námi zacvičit jógu do netradičního prostoru prvorepublikové výrobny octa v pražských Holešovicích. První lekci máte za půlku, stačí se zaregistrovat do našeho rezervačního systému.

Sál, ve kterém cvičíme, je světlý, vzdušný a prostorný. Kapacitu máme omezenou tak, aby měl každý dostatek místa a lektor nebo lektorka se mohli všem plnohodnotně věnovat. Veškeré pomůcky vám půjčíme, nemusíte tak nic nosit. Stačit bude jenom něco na převlečení.

Na recepci vám uvaříme kávu nebo si můžete dát něco na zub. K dispozici jsou také šatny se sprchami.

V Octárně můžete cvičit jednorázově, nebo si pořídit výhodnější kredit, kdy vám k vložené částce přidáme bonus. Cena hodinové lekce tak vyjde i na 154 Kč. Pro studenty máme ještě výhodnější ceny.