Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Ceník

Ceny Lekcí

V Octárně máte první lekci za půlku, stačí se zaregistrovat do našeho rezervačního systému a vybrat si, na jakou hodinu chcete dorazit.

První lekce

Na lekce pak můžete chodit jednorázově, nebo si pořídit výhodnější kredit. K částce, kterou si na svůj účet nahrajete, vám přidáme bonus podle tabulky níže. Místo v lekci si pak přes náš systém pohodlně rezervujete třeba z vašeho mobilního telefonu. Na vyčerpání kreditu máte půl roku.

200 Kč 60-minutová lekce 250 Kč 90-minutová lekce

Podle vložené částky a připsaného bonusu vyjde cena hodinové lekce i na 154,-. Studenti to mají ještě výhodnější.

V Octárně nepřijímáme Multisport, ani jiné benefitní karty. Využít můžete benefitní programy Benefit Management a Edenred prostřednictvím fakturace mimo smluvní síť.

Typy našich lekcí

Lekce máme rozdělené barevně tak, aby se vám v nich lépe orientovalo. Vyberte si tu svou podle zkušeností či aktuální nálady.

Energická
Snadná protahovací
Klidná protahovací
Těhotenská
Zpevňovací
Posilovací

Kreditový systém

Vložená částka Bonus Připsaný kredit Studenti kredit
1000 Kč 10 % 1100 Kč 1300 Kč
2000 Kč 20 % 2400 Kč 2800 Kč
3000 Kč 30 % 3900 Kč 4500 Kč

Podmínky kreditového systému naleznete na stránce Kreditový systém.

První lekce za půlku