Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a marketingových sdělní, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.

Novinky

Vánoční soutěž v Octárně

Na advent jsme pro vás připravili vánoční soutěž. Každý týden do Vánoc 2019 vylosujeme pět účastníků jógy, kteří od nás dostanou vánoční dárek. Stačí tedy přijít na lekci a vaše jméno jde do slosování – čím víckrát přijdete, tím vyšší šanci máte.

První tři výherci se můžou každý týden těšit na krásné ručně vyráběné šperky od jablonecké společnosti Fabos. Dva z vás získají 200 kreditů na svůj účet.

Pravidla soutěže:

Každý, kdo přijde od pondělí do neděle na lekci jógy, se zařazuje do slosování. Čím víckrát přijdete, tím víckrát se vaše jméno ve slosování objeví. Losovat budeme vždy v neděli po skončení poslední lekce a o výhře vás budeme informovat e-mailem. Pokud si nepřejete být zařazeni do slosování, nahlaste to prosím na recepci před každou lekcí, které se zúčastníte.